Harry Potter
Sherlock BBC
Tvorba
Uživatelské menu
Odběr
Přihlašte se k odběru novinek na email.

Vyhledávání
Návštěvnost

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Trvalo ti půl hodiny najít ten odkaz vlevo v menu? :D Fakt je to tak přehlédnutelné?

A to jsem ty antispamy nastavila dostatečně velké, aby šly přečíst. V základním nastavení systému mají poloviční velikost :D

Já myslím, že takhle se popisují všichni slashaři ;), já jsem open minded vůči veškerým kinky věcem, co mi třeba nepřijdou nijak vábné, ale respektuju, že každej má jinej fetiš nebo vkus. Samozřejmě když z toho vyloučím jakékoliv ubližování, ponižování a praktiky, se kterými nesouhlasí obě strany.
Ale mám třeba kamaráda, co je neskutečnej fekálista :D, mně to přijde teda odporný, ale nesoudím ho za to, já sama bych se označila za člověka, co se možná nedá ani sexuálně zařadit, něco na způsob pansexuála? A to taky každý neskousne a mně to přijde normální :).

No, jestli je tohle dobře napsaný slash těžko posoudím, nicméně mě těší, žes tomu dala šanci a vůbec to četla ;)

Tak já tady pro vás jeden tip mám. Jedná se pochopitelně o slash na fandom Sherlock BBC od autorky Aileeah.

https://archiveofourown.org/series/1160084

Píšete? Tvoříte grafiku nebo jednoduše blogujete/webujete? Chcete si udělat reklamu? Podělte se a propagujte svůj web/blog.

Přečetli jste si povídku, která se vám hodně líbila a rádi byste se podělili o odkaz?
Sem s ním.

Zajímavé, jak mi u téhle povídky všichni píšou, že nečtou slash, ale že je zaujala, přitom začala už tak dost explicitně :D
No to mě samozřejmě těší a na diakritiku kašli, přece nejsu bbá, no ni? Rozumím ;)

Tak jsem si říkala, kurde, kde se tu vzala Tabby :D a pak koukám, žes slídila zas u mě na blogu :D, na ja, čas neskutečně letí.
Seš pořád v Anglii? :)

p.s. doporučuju se registrovat, jako neříkám to schválně, abych lobovala, ale ta registrace fakt trvá tak dvě minuty, nemusíš to potvrzovat v mailu, rovnou tě to přihlásí a všechny kontrolní kódy zmizí. A můžeš si to nastavit, abys byla přihlášená trvale.

Tak tebe, Strigg, bych tady vážně nečekala :)
No jo, KČNTNŽ jsem holt musela zkrátit, protože Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou se mi nevlezlo do titulku, aniž by se rozhodilo textové pole :D

Ty, jako dneska komentují všichni míň, já zas chápu, že lidi už tolik netráví čas u toho, že se posunuli dál a že raději než se crcat s komentářem, tak jdou trávit čas třeba s dětmi/partnery. Jako mrzí mě to, že už na to kašlou, ale zas ne, že bych to nechápala. Už jsem taky stará baba, tak vím, jak to chodí.

:))Nas Harry nejspis ano.
Jsem rada, ze te to zaujalo. Snad si to udrzi pozornost.

Dekuji, budu se snazit, aby si udrzela uroven.

:) Obe strany budou dostatecne dynamike na to, aby nenudily, teda doufam :)
Jsem rada, zese bavis.

Kdyz myslis, tak diky ;)

I po letech :). Jsem rada, ze udelala radost.

Třeba tady, přes 200 komentářů od různých lidí, rok 2007: http://blanch.blog.cz/0708/3-tri-prani a takových tam mám o dost víc.

Někde jsem měla rekord i 400, ale to bylo až na mém webu později někdy 2010 a ty se mi už nedochovaly.

Na Rona a Draca psávala Mania Dardeville, autorka, co psávala slashe zhruba ještě deset let zpátky, sice to není můj šálek čaje, ale dokážu pochopit dynamiku takového párování a proč se asi lidem líbí :)

No, já jsem byla kdysi zvyklá mít stovky komentářů u kapitol :D, přinejmenším těch 50 tam vždycky bylo. Vydala jsem kapitolu a do deseti minut tam byly čtyři, prostě lidi byli hodně nadšení (asi už z čehokoliv :D) a prostě tehdy jsem ještě psala o dost hůř a fakt nic moc a když to mám porovnat, že dneska za podle mě o něco kvalitnější povídky mám dva komentáře, tak je to šílený propad.

Lidi si hodně zvykli na Facebooky a Wattpady a podobné ptákoviny a běžné komentování už je zkrátka asi míjí.

Já jsem u té povídky, co jsem ti postla, dělala před pěti lety statistiky a v té době jsem ji vydávala jen u sebe a na starém fanu, co už nejde. A dohromady jsem za všech 68 kapitol nasbírala okolo pěti tisíc komentářů (jako vážně). A byly od stovek různých lidí.

Dneska je lidem líno dát i lajk :D, mě to taky mrzí. Třeba u mého oblíbeného Johnlock webu, kde jsou naprosto úžasné povídky, nikdo už taky nekomentuje a to je těch autorů tam víc. Nebo na AO3 u povídek... Kudos ještě lidi dají, ale komentáře žádné. Pak tam vidím 48 anonymních kudosů a 0 komentářů, to je takové... Prostě to fakt potěší no. Ještě vzhledem k tomu, že tam ani není nutné opisovat žádné antispamové kódy a nejsou potřebné registrace a napsat komentář je tam hračka i z mobilu a stejně nic.

Tak... Dneska zatím 60 a nikdo nový se vlastně neozval :), povídám si tady v podstatě jen s tebou a Mionou, která je jedna z těch, co píše vždycky (za což bych ji umuchlala radostí) :).
Já jako logicky chápu, že část toho počtu jsou třeba jen zvědaví lidi, co se mrknout, a pak zas odejdou, ale i tak. A to jsou weby, co mají desetinásobnou návštěvnost a jsou na tom prostě stejně. Já tomu nerozumím.

Mně osobně jako nedělá problém psát bez toho, aniž bych vydávala. Já to přednostně dělám pro své pobavení a nadšení, ale ignorace jednoduše demotivuje autora prostě vydávat, protože to je zas "práce" navíc. Já jsem čtyři roky zvládala psát povídky prostě jen tak z kratochvíle a nevydávat je, nemám problém se do té fáze dostat zase. Protože když autor nevnímá zájem, tak nemá tu snahu se nějak propagovat. Prostě si řekne, že to asi nikdo nečte a tečka no.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   další » ... 14

Nejnovější komentáře
Voldemortova nešťastná láska - Trvalo ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 15:52
Status Quo: 3. kapitola - Já mysl... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 15:51
Tipy na povídky - Tak já ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 4:24
Propagace - Píšete?... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 4:22
Tipy na povídky - Přečetl... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 4:20
Voldemortova nešťastná láska - Pořád p... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 6.9.2019 17:30
Status Quo: 3. kapitola - Upřímně... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 6.9.2019 17:25
Status Quo: 3. kapitola - Zajímav... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.9.2019 19:18

Více komentářů...
Obsah těchto stránek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Texty mohou být příliš explicitní.
Dodržujte prosím pravidla webu.
Obrázky ze záhlaví jsou oficiálními photoshooty herců Toma Feltona a Daniela Radcliffa, které jsou volně k využití.