Zdroj: http://candita.cz/index.php?a=novinky/sampanske-sampanske-pro-vsechny  •  Vydáno: 29.8.2018 22:18  •  Autor: Blanch

Šampaňské, šampaňské pro všechny!

Vzhledem k tomu, že mé nadšení sabotoval můj starý blog, na kterém jsem se před časem aktivněji nacházela, bylo načase se zase vrátit ke starému dobrému webu, který si člověk prostě udělá sám dle vlastních představ, aniž by ho hloupý blog.cz omezoval, nebo zavalil reklamami.

Máte mě tady. Nevzdychejte nadšením všichni!

 

 

Tak... Jsem zpátky, vytočila jsem vás dost? Pokud ne, určitě to časem bude ještě horší!
Vřele vás, milí návštěvníci, vítám na mém "staronovém" webu. Který mi snad zase nějaký ten rok vydrží a nikdo mi ho nezruší nebo nezastaví kvůli pitomostem a který nikdy nezahltí otravné reklamy.

 

Nechci nikomu slibovat denní aktivitu, nechci slibovat nic.


Svět se za poslední roky změnil, život se posunul, starosti narostly, čas se smrsknul. Ale stejně přes to všechno mi zkrátka dobré staré webování, grafičení a psaní povídek chybí a kdyby mi před lety poskytovatel hostingu nehodil klacky pod nohy a nezrušil mi doménu, zřejmě bych dodnes stále starý web měla a občas na něj přidávala. Ale bylo shůry dáno, že to tak být nemá.
Víte, nejtěžší je se dokopat vždycky k tomu postavit to zase všechno znovu, když vám váš domeček někdo celý sboří a nenechá vám ani základy.

 

Trvalo mi skoro rok, než jsem tento web dala konečně dohromady - střídaly se mi demotivující nálady s náladami plnými entuziasmu. Prostřídala jsem několik systémů, abych sama sobě našla ten, který mi nejvíc sedne a zároveň bude příjemný i pro návštěvníky. Vytvořila jsem několik designů, nahrála a smazala hromady článků, prohrabávala se skripty a kódy, div si nevytrhala všechny vlasy. A nakonec - sama tomu nemůžu uvěřit - jsem tady a píšu tenhle článek na uvítanou. Jupí!

 

Možná, že mi ta letitá pauza trochu prospěla. Kdo ví. Nebo se za tu dobu ze mě stala větší kráva ;), to nechám ostatně k posouzení na vás. Přesto jsem docela nadšená, že se mi konečně podařilo web zase rozjet. Chybí tomu doladit ještě pár drobností, ale ty už ničemu nevadí.

Neočekávejte zde žádná starší dokončená díla. Nemá smysl sem vkládat věci, které jsou už roky za mnou a ke kterým se nehodlám vracet. Na různých archívech naleznete moje starší díla, ke kterým bych se upřímně už ani moc nehlásila.
Začnu teda s čistým štítem a hezky nanovo.

Jsem Blanch, "děcka", těší mě!

Nedělám si iluze, že bych zase kdy měla návštěvnost jako kdysi, byť i jen poloviční(lidi už neberou tolik LSD jako dřív, aby mě mohli vůbec číst! :D), ostatně, tohle dělám spíš pro sebe. Pro vlastní relax a uspokojení, tak mi držte palce a buďte se mnou trpěliví.
Cítím se, jako bych zase byla nějaký nováček...