Zdroj: http://candita.cz/index.php?a=hemzy-a-dristy/harriet-evans-alias-pretty-woman  •  Vydáno: 5.9.2018 3:17  •  Autor: Blanch

Harriet Evans alias Pretty woman

Tenhle článek je spíše pro čtenáře a fanoušky(ne, že bych si myslela, že se zde někdo takový ještě po té dlouhé době ještě vyskytuje :D), kteří před lety a lety četli dávno mou nekonečnou Harry Potter slash/gender povídku Pretty woman, která se se mnou táhla někdy od roku 2007(a kterou stejně i přes její šílený styl, gramatiku a faktické chyby mám z osobních důvodů ráda).


Dnes jsem tak brouzdala TyTrubkou a omylem jsem se dostala až k videu, kde autor upravoval tváře herců do ženských podob. Aneb - jak by vypadal ten a ten, kdyby byl žena.
V podstatě se nestalo nic jiného, než že jsem se dostala k grafické úpravě tváře Daniela Radcliffa - Harryho Pottera - a jeho ženskému zosobnění.
Musím tedy sama poznamenat, že se mi ta podoba poměrně zamlouvá a vcelku i odpovídá tomu, jak jsem tvář Herriet kdysi v povídce popsala.

Jinými slovy; představte si, že mají obě tváře černé vlasy a smaragdově zelené oči a v samotném měřítku můžete spatřit, jak by vypadala taková Harriet Evansová v povídce Pretty woman, kterou jsem v roce 2014 dopsala(na blog dodala 2015).
Nutno podotknout, že Danovi by to jako dámě určitě seklo :D a poměrně chápu, proč se Dracovi Harry zalíbila! Taky bych si dala říct.
Nuž, tohle byl prostě jen takový nedůležitý plebs, protože jsem našla něco pro mě zajímavého a chtěla jsem se podělit.
Níže můžete vidět porovnání fotografie versus úprava v photoshopu ;)

 

 

V rychlosti za pár minut jsem jen tak halabala upravila tvář Harriet, jak by zhruba mohla vypadat...
Vážně si nevšímejte těch neumělých tahů, tvarů a barev(nesnažila jsem se ani co by se za nehet vešlo), prostě jsem typické rysy jen přečmárala zběžně barvou, abych se sama "koukla", co z toho vyleze a jak by to zhruba mohlo ve výsledku vypadat(dnes už mi nestojí za snahu se v tom více hrabat).

 


 

A nakonec, jen pro připomenutí z minulých let. Kdysi jsem si samotnou Harriet nakreslila tužkou a zpracovala barvičkami v Photoshopu, pro vlastní představu, ačkoliv je to dost hrozná kresba a úprava, dneska se tomu docela směju.

Náhled můžete vidět ZDE. Odmyslete si prosím ty křivě posazené oči a totálně zmastěný krk(tužkou to vypadalo ještě mnohem hůř, díky za PSko) :D, ačkoliv jsem se to snažila šíleně vystínovat, v podstatě je celá anatomie obličeje naprosto špatně.