Harry Potter
Sherlock BBC
Tvorba
Uživatelské menu
Odběr
Přihlašte se k odběru novinek na email.

Vyhledávání
Návštěvnost
Pravidla webu

 

Nevydávejte mou práci za svou (to platí i pro grafiku, kresby, fotografie, nejen psanou tvorbu, ale v podstatě se jedná o veškerý obsah webu), ani ji nerozšiřujte dál bez mého svolení!
Chápu, že například někdo chce dát svým návštěvníkům vědět, že našel něco, co by je mohlo zajímat, ale každý normální člověk to udělá pomocí odkazu („Našla jsem super věc na téhle stránce »odkaz.“).
Takovéto šíření mi samozřejmě nevadí, ale pokud někde najdu zkopírované články nebo jejich části (byť s odkazem na zdroj), budu zlá a budu trhat hlavy, krky, končetiny, vlasy a tak dále! Jsem benevolentní, ale nemám ráda nevychovanost a drzost.

 

• Pokud si něčím nebudete jisti, zeptejte se (ať už zde na webu pomocí komentářů, kecálku, návštěvní knihy nebo na můj e-mail, který mám zveřejněn pod nickem - či přes samotný formulář v sekci INFO). Jsem ale taky pouze člověk, nečekejte odpověď do pěti minut nebo třeba do dne, může to chvíli trvat a nevisím na emailu denně.

 

• Prosím vás, v komentářích se vyjadřujte slušně a asertivně. Nejen vůči mně, ale také vůči ostatním. I kritické komentáře lze psát věcně, bez vulgarit a útoků, posměšků a chování, které akorát poníží vás. V případě nesplnění těchto podmínek mohou být vaše komentáře smazány, případně udělen IP ban, pokud by se to opakovalo.
Aby nedošlo k omylu, není to zákaz psaní negativní kritiky, pokud je psaná se slušným nadhledem, je naopak vítána.

 

• Co se týče registrace. Pokud máte v plánu na můj web chodit pravidelněji, doporučuji si jednu registraci vytvořit. Usnadní vám to jednak komentování, protože vám u formulářů zmizí antispam a jednak budete mít možnost komunikovat s jinými uživateli přes soukromé zprávy, nebo si moci vyhledat něco o nich, i jejich komentáře. Případně informace ohledně webu/mailu. Stejně tak je to i výhoda pro vás, protože si tyto informace můžete vložit do profilu a je snadnější si vás pak dohledat. I pro mě je to snadnější a dáváte tím také prostor k vlastní reklamě - vyplněním webu zvyšujete šanci, že ho někdo navštíví.

 

• V případě, že budete mít neodbytné nutkání některé z mých děl glosovat, netrhám za to hlavy.
Ale opravdu mi není příjemné, když se to dělá bez mého svolení a za mými zády. Ohánějte se, jak chcete, ale i samotné fanfiction je podle zákonů ČR mým majetkem (samotná Rowling jej povoluje a Sherlock povídky dokonce vycházejí knižně) a jen já mohu někomu svá práva propůjčit.

Možná to bude znít hloupě, ale za zeptání vážně nic nedáte a já jsem v minulosti nikdy neodmítla nikoho, kdo se zeptal. Ať už si půlka internetu mylně myslela, jak strašně sebestředná a egocentrická jsem, tady nejde o fakt, že se jedná o nějaké nedej bože pošramocené ego, jde o samotný princip slušného chování a úcty k druhému člověku.
Plus - velmi ráda váš oglosovaný článek nabídnu čtenářům k prozkoumání, aby se zasmáli.
Psaní je koníček, neživí mě to, nemám potřebu být nejlepší, ani nenapadnutelná. Je to relax ve chvílích volna, nevyvolává to ve mně žádný nátlak ani potřebu se někomu zavděčit, jak si v minulosti plno lidí nevím proč myslelo. Naopak by takový postoj ve mně vyvolal nechuť něco tvořit.

 

• S odpuštěním vám seru na reklamy a otravné blogísky nenavštěvuju ;). Nespřáteluji a sama si volím, na čí blog/web odkážu v sekci ODKAZY.

 

• Rada nakonec... Řiďte se vlastním rozumem a slušným vychováním. Nečiňte to, co byste nechtěli, aby činili druzí vám. Je to zcela prosté, milý Watsone ;)


Nejnovější komentáře
Autorovo tklivé usebrání aneb attention whore vrací úder - Ja k te... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 1.10.2019 19:47
15. Počítej do patnácti - A mne t... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 24.9.2019 2:06
15. Počítej do patnácti - No, zač... Zaslal/a: Miona  •  Čas: 23.9.2019 14:59
14. Čtrnácté pokolení - nezbav... Zaslal/a: Miona  •  Čas: 23.9.2019 14:38
Status Quo: 3. kapitola - Právě p... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 20.9.2019 12:18
Voldemortova nešťastná láska - Upřímně... Zaslal/a: Tabby  •  Čas: 20.9.2019 12:04
Voldemortova nešťastná láska - Trvalo ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 15:52
Status Quo: 3. kapitola - Já mysl... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 12.9.2019 15:51

Více komentářů...
Obsah těchto stránek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Texty mohou být příliš explicitní.
Dodržujte prosím pravidla webu.
Obrázky ze záhlaví jsou oficiálními photoshooty herců Toma Feltona a Daniela Radcliffa, které jsou volně k využití.