Jaký je váš vztah ke slashi?
Počet hlasů: 78
Jméno
Text
icon Hodila jsem pro všechny případy do sekce HP kapitolovek text s odkazy, najdeš to případně tam ;)
icon na ty povídky, které jsou teda ale v hrozné podobě a neopravené tak, jak byly před lety. A nejde tam přidávat komentáře.
icon Pokud myslíš v sekci tvorby HP, tak ty, které nejsou žlutě, nemají odkaz (záměrně), nejsou tady ještě vložené. Pracuji na jejich korektuře. Ale když si najedeš do sekce PROFILY, najdeš tam odkaz na můj starý blog nebo slash web, jsou tam staré odkazy n...
Máš tam některé povídky dopsané ale nemůžu se na ně dostat.
icon Davide: diky moc za podporu ;), Drarry psat urcite budu, je to moje srdcovka a jsem rada, ze se libi.
icon Keiji: No, aktivne se moc rict neda no :D, ale tak ja jsem par let mela pauzu taky, psala spis pro sebe, jen mi to webovani a vykecavani proste chybelo :). Jako tytam jsou ty stary casy, kdy to slo vsechno snaz, ted je to narocnejsi :). Davide: diky mo...
*v hlavě rodí dál. (Nevím, jestli se ten zbytek věty umazal, nebo je to někde schované :D)
Máš můj obrovský obdiv, že stále dokážeš aktivně (ať už si pod tímto slovem člověk představí cokoliv :D) psát. Mně i dalším lidem, které znám a psali často a bavilo je to, se to nějak bloklo a je dost těžké ty ledy prolomit, i když příběhy se v hlavě r...
Hojda. Jsem nadsenej, ze ses vratila, Blanch. Doufam, ze budes zas psat drarry jak driv. Ctu tu novou povidku a vypada bezva. Tesim se na dalsi. Vzdycky jsem mel rad tvoje povidky!
icon Tak já jsem tu měla Harryho Pottera a ani o tom nevím...
Harry Potter
icon Abych tě svou "přehnanou" aktivitou nezklamala :D, ale díky. Budu se snažit.
Skoro neverim svym ocim! Blanch je zpatky?! Blanch je zpatky! Budu se tesit, co vymyslis. Prectu si vsecko!
icon Prosím, pokud máte na mě nějakou prosbu nebo žádost, vkládejte komentáře spíš do Knihy. Kecálek slouží spíš k ptákovinám ;)
Pravidla webu

 

Nevydávejte mou práci za svou (to platí i pro grafiku, kresby, fotografie, nejen psanou tvorbu, ale v podstatě se jedná o veškerý obsah webu), ani ji nerozšiřujte dál bez mého svolení!
Chápu, že například někdo chce dát svým návštěvníkům vědět, že našel něco, co by je mohlo zajímat, ale každý normální člověk to udělá pomocí odkazu („Našla jsem super věc na téhle stránce »odkaz.“).
Takovéto šíření mi samozřejmě nevadí, ale pokud někde najdu zkopírované články nebo jejich části (byť s odkazem na zdroj), budu zlá a budu trhat hlavy, krky, končetiny, vlasy a tak dále! Jsem benevolentní, ale nemám ráda nevychovanost a drzost.

 

• Pokud si něčím nebudete jisti, zeptejte se (ať už zde na webu pomocí komentářů, kecálku, návštěvní knihy nebo na můj e-mail, který mám zveřejněn pod nickem - či přes samotný formulář v sekci INFO). Jsem ale taky pouze člověk, nečekejte odpověď do pěti minut nebo třeba do dne, může to chvíli trvat a nevisím na emailu denně.

 

• Prosím vás, v komentářích se vyjadřujte slušně a asertivně. Nejen vůči mně, ale také vůči ostatním. I kritické komentáře lze psát věcně, bez vulgarit a útoků, posměšků a chování, které akorát poníží vás. V případě nesplnění těchto podmínek mohou být vaše komentáře smazány, případně udělen IP ban, pokud by se to opakovalo.
Aby nedošlo k omylu, není to zákaz psaní negativní kritiky, pokud je psaná se slušným nadhledem, je naopak vítána.

 

• Co se týče registrace. Pokud máte v plánu na můj web chodit pravidelněji, doporučuji si jednu registraci vytvořit. Usnadní vám to jednak komentování, protože vám u formulářů zmizí antispam a jednak budete mít možnost komunikovat s jinými uživateli přes soukromé zprávy, nebo si moci vyhledat něco o nich, i jejich komentáře. Případně informace ohledně webu/mailu. Stejně tak je to i výhoda pro vás, protože si tyto informace můžete vložit do profilu a je snadnější si vás pak dohledat. I pro mě je to snadnější a dáváte tím také prostor k vlastní reklamě - vyplněním webu zvyšujete šanci, že ho někdo navštíví.

 

• V případě, že budete mít neodbytné nutkání některé z mých děl glosovat, netrhám za to hlavy.
Ale opravdu mi není příjemné, když se to dělá bez mého svolení a za mými zády. Ohánějte se, jak chcete, ale i samotné fanfiction je podle zákonů ČR mým majetkem (samotná Rowling jej povoluje a Sherlock povídky dokonce vycházejí knižně) a jen já mohu někomu svá práva propůjčit.

Možná to bude znít hloupě, ale za zeptání vážně nic nedáte a já jsem v minulosti nikdy neodmítla nikoho, kdo se zeptal. Ať už si půlka internetu mylně myslela, jak strašně sebestředná a egocentrická jsem, tady nejde o fakt, že se jedná o nějaké nedej bože pošramocené ego, jde o samotný princip slušného chování a úcty k druhému člověku.
Plus - velmi ráda váš oglosovaný článek nabídnu čtenářům k prozkoumání, aby se zasmáli.
Psaní je koníček, neživí mě to, nemám potřebu být nejlepší, ani nenapadnutelná. Je to relax ve chvílích volna, nevyvolává to ve mně žádný nátlak ani potřebu se někomu zavděčit, jak si v minulosti plno lidí nevím proč myslelo. Naopak by takový postoj ve mně vyvolal nechuť něco tvořit.

 

• S odpuštěním vám seru na reklamy a otravné blogísky nenavštěvuju ;). Nespřáteluji a sama si volím, na čí blog/web odkážu v sekci ODKAZY.

 

• Rada nakonec... Řiďte se vlastním rozumem a slušným vychováním. Nečiňte to, co byste nechtěli, aby činili druzí vám. Je to zcela prosté, milý Watsone ;)

Nový FF archív? Co vy na to... - ;) Neb... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 21:00
Status Quo: 1. kapitola - Konečně... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 20:58
Nový FF archív? Co vy na to... - Díky za... Zaslal/a: Mikhail  •  Čas: 16.2.2019 16:18
Status Quo: 1. kapitola - Ano v a... Zaslal/a: Beatrice  •  Čas: 16.2.2019 14:36
Nový FF archív? Co vy na to... - No snad... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:42
Návštěvní kniha - No, to ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:38
Status Quo: 1. kapitola - To omeg... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:36
Návštěvní kniha - Díky za... Zaslal/a: Marquetita  •  Čas: 16.2.2019 10:01
Nový FF archív? Co vy na to... - Mě by t... Zaslal/a: samba  •  Čas: 16.2.2019 0:39
Status Quo: 1. kapitola - Chudák ... Zaslal/a: Beatrice  •  Čas: 16.2.2019 0:33
Aktuálně rozpracované povídky


Status Quo: 2. kapitola - 50%
Sexuální praktiky pozemšťanů: 3. kapitola - 33%
Pavoučí síť: 11. kapitola - 15%
Acta non verba: 3. kapitola - 25%
Chcete, aby vám chodily informace o novinkách? Přihlašte se k odběru emailem.