Harry Potter
Sherlock BBC
Tvorba
Uživatelské menu
Nové komentáře
Status Quo: 3. kapitola - Páči sa... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 22.8.2019 21:13
Status Quo: 3. kapitola - Tak to ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 21.8.2019 22:04
Status Quo: 3. kapitola - :D a te... Zaslal/a: Miona  •  Čas: 21.8.2019 9:21
Autorovo tklivé usebrání aneb attention whore vrací úder - Třeba t... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 19.8.2019 23:48
Autorovo tklivé usebrání aneb attention whore vrací úder - Na Rona... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 19.8.2019 23:44
Autorovo tklivé usebrání aneb attention whore vrací úder - Díky za... Zaslal/a: Beatrice  •  Čas: 19.8.2019 23:28
Vaříme s Dracem Malfoyem - To kome... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 19.8.2019 17:17
Status Quo: 2. kapitola - :D Rozh... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 19.8.2019 17:10
Rozpracované
Pavoučí síť: 11. kapitola - 50%
Poprask na Godrickově dole: 5. kapitola - 25%
Status Quo: 3. kapitola - 75%
Status Quo: 4. kapitola - 75%
Status Quo: 5. kapitola - 50%

Profily

Veškeré odkazy, profily a projekty, na kterých mě můžete najít a na kterých se podílím. Také zde vkládám i odkazy na staré weby a archívy, na nichž jsem působila kdysi.

 

Erised
Grafický tým. Web, který bude zanedlouho slavit rok od svého "znovu"spuštění. Stránky s grafikou, webdesignem a uměleckým koutkem. Pamatujete si ještě starý Layouts? Řekněme, že tento mladší brácha je jeho následníkem.

ERISED
 
Starý blog
Můj starý a nejstarší a doposud existující blog, na němž jsem strávila dlouhá léta, a na kterém naleznete staré povídky, články a grafiku (ačkoliv ne vše, ale skoro většinu). Všehosměska, náhled do průběhu mého života na internetu, na blog.cz tehdy poprvé od roku 2005 (přestože existěnčně tvorbou působím v poli HP od roku 2002), v podstatě až dodnes.

Blanch blog
 
Facebook
Rival´s love for slash - ještě stále starý a dosud používaný účet stránek facebooku, kde jsem informovala zájemce ohledně nových článků na starém slash webu. V tuto chvíli tedy budu informovat zájemce ohledně nových článků na tomto webu.
 
Twitter
Twitter- není to dlouho, co jsem si založila i účet na Twitteru, ačkoliv k úplně jinému účelu - a to, abych sledovala své oblíbené komiksové autory. Když už ho tedy člověk má, proč ho nevyužít podobně jako facebook. Kdo bude mít zájem, může mě tam sledovat. Pravděpodobně začnu přidávat oznamy i tam.
 
Deviantart
Morfuska DA - letitý a starý dobrý Deviantart, kde je i plno mých starých vytvořených hrůz ;), taková malá historie do grafických a uměleckých dnů mého mládí.
 
Starý slash web
Podařilo se mi zprovoznit větší část webu, tedy alespoň tu obsahovou. Omlouvám se za očividné komplikace na stránce, ale bohužel už není v mých možnostech, abych s tím něco udělala. Zálohy jsou neaktuální a není možné s nimi už v rámci webu manipulovat. Důležité je, že je stále možné číst obsah, tedy ve většině případů. Pokud by něco nešlo a chtěli byste k tomu získat přístup, nebojte se na mě obrátit, pokusím se o to.

STARÝ SLASH WEB
 
Starý web Prokletá
Časem pro vás zprovozním zálohu starého archívu webu, kam jsem v minulých letech vkládala svou tvorbu non-slashe a osobní články, tak zvaný web Prokletá, v tuto chvíli zatím nejsou online, ale pracuje se na tom
 
Fanfiction.potterharry.net
FF.ph.net - Blanch - můj starý účet na Fanfiction, kam jsem dříve přidávala. Najdete tam plno starých povídek, které v tuto chvíli jinde možná ani nejsou. Jak slash, tak non-slash. A kdo ví, třeba tam jednou zase budu přidávat znovu.
 
AO3
Aneb účet na archiveofourown, kde publikuje jinak i hromada jiných českých autorů. Najdete mě tam pod nickem BlanchLemur.
 

AO3

 
Obsah těchto stránek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Texty mohou být příliš explicitní.
Dodržujte prosím pravidla webu.
Obrázky ze záhlaví jsou oficiálními photoshooty herců Toma Feltona a Daniela Radcliffa, které jsou volně k využití.