Jaký je váš vztah ke slashi?
Počet hlasů: 78
Jméno
Text
icon Hodila jsem pro všechny případy do sekce HP kapitolovek text s odkazy, najdeš to případně tam ;)
icon na ty povídky, které jsou teda ale v hrozné podobě a neopravené tak, jak byly před lety. A nejde tam přidávat komentáře.
icon Pokud myslíš v sekci tvorby HP, tak ty, které nejsou žlutě, nemají odkaz (záměrně), nejsou tady ještě vložené. Pracuji na jejich korektuře. Ale když si najedeš do sekce PROFILY, najdeš tam odkaz na můj starý blog nebo slash web, jsou tam staré odkazy n...
Máš tam některé povídky dopsané ale nemůžu se na ně dostat.
icon Davide: diky moc za podporu ;), Drarry psat urcite budu, je to moje srdcovka a jsem rada, ze se libi.
icon Keiji: No, aktivne se moc rict neda no :D, ale tak ja jsem par let mela pauzu taky, psala spis pro sebe, jen mi to webovani a vykecavani proste chybelo :). Jako tytam jsou ty stary casy, kdy to slo vsechno snaz, ted je to narocnejsi :). Davide: diky mo...
*v hlavě rodí dál. (Nevím, jestli se ten zbytek věty umazal, nebo je to někde schované :D)
Máš můj obrovský obdiv, že stále dokážeš aktivně (ať už si pod tímto slovem člověk představí cokoliv :D) psát. Mně i dalším lidem, které znám a psali často a bavilo je to, se to nějak bloklo a je dost těžké ty ledy prolomit, i když příběhy se v hlavě r...
Hojda. Jsem nadsenej, ze ses vratila, Blanch. Doufam, ze budes zas psat drarry jak driv. Ctu tu novou povidku a vypada bezva. Tesim se na dalsi. Vzdycky jsem mel rad tvoje povidky!
icon Tak já jsem tu měla Harryho Pottera a ani o tom nevím...
Harry Potter
icon Abych tě svou "přehnanou" aktivitou nezklamala :D, ale díky. Budu se snažit.
Skoro neverim svym ocim! Blanch je zpatky?! Blanch je zpatky! Budu se tesit, co vymyslis. Prectu si vsecko!
icon Prosím, pokud máte na mě nějakou prosbu nebo žádost, vkládejte komentáře spíš do Knihy. Kecálek slouží spíš k ptákovinám ;)

Profily

Veškeré odkazy, profily a projekty, na kterých mě můžete najít a na kterých se podílím. Také zde vkládám i odkazy na staré weby a archívy, na nichž jsem působila kdysi.

 

Erised
Grafický tým. Web, který bude zanedlouho slavit rok od svého "znovu"spuštění. Stránky s grafikou, webdesignem a uměleckým koutkem. Pamatujete si ještě starý Layouts? Řekněme, že tento mladší brácha je jeho následníkem.

ERISED
 
Starý blog
Můj starý a nejstarší a doposud existující blog, na němž jsem strávila dlouhá léta, a na kterém naleznete staré povídky, články a grafiku (ačkoliv ne vše, ale skoro většinu). Všehosměska, náhled do průběhu mého života na internetu, na blog.cz tehdy poprvé od roku 2005 (přestože existěnčně tvorbou působím v poli HP od roku 2002), v podstatě až dodnes.

Blanch blog
 
Facebook
Rival´s love for slash - ještě stále starý a dosud používaný účet stránek facebooku, kde jsem informovala zájemce ohledně nových článků na starém slash webu. V tuto chvíli tedy budu informovat zájemce ohledně nových článků na tomto webu.
 
Twitter
Twitter- není to dlouho, co jsem si založila i účet na Twitteru, ačkoliv k úplně jinému účelu - a to, abych sledovala své oblíbené komiksové autory. Když už ho tedy člověk má, proč ho nevyužít podobně jako facebook. Kdo bude mít zájem, může mě tam sledovat. Pravděpodobně začnu přidávat oznamy i tam.
 
Deviantart
Morfuska DA - letitý a starý dobrý Deviantart, kde je i plno mých starých vytvořených hrůz ;), taková malá historie do grafických a uměleckých dnů mého mládí.
 
Starý slash web
Podařilo se mi zprovoznit větší část webu, tedy alespoň tu obsahovou. Omlouvám se za očividné komplikace na stránce, ale bohužel už není v mých možnostech, abych s tím něco udělala. Zálohy jsou neaktuální a není možné s nimi už v rámci webu manipulovat. Důležité je, že je stále možné číst obsah, tedy ve většině případů. Pokud by něco nešlo a chtěli byste k tomu získat přístup, nebojte se na mě obrátit, pokusím se o to.

STARÝ SLASH WEB
 
Starý web Prokletá
Časem pro vás zprovozním zálohu starého archívu webu, kam jsem v minulých letech vkládala svou tvorbu non-slashe a osobní články, tak zvaný web Prokletá, v tuto chvíli zatím nejsou online, ale pracuje se na tom
 
Fanfiction.potterharry.net
FF.ph.net - Blanch - můj starý účet na Fanfiction, kam jsem dříve přidávala. Najdete tam plno starých povídek, které v tuto chvíli jinde možná ani nejsou. Jak slash, tak non-slash. A kdo ví, třeba tam jednou zase budu přidávat znovu.
 
AO3
Aneb účet na archiveofourown, kde publikuje jinak i hromada jiných českých autorů. Najdete mě tam pod nickem BlanchLemur.
 

AO3

 
Nový FF archív? Co vy na to... - ;) Neb... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 21:00
Status Quo: 1. kapitola - Konečně... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 20:58
Nový FF archív? Co vy na to... - Díky za... Zaslal/a: Mikhail  •  Čas: 16.2.2019 16:18
Status Quo: 1. kapitola - Ano v a... Zaslal/a: Beatrice  •  Čas: 16.2.2019 14:36
Nový FF archív? Co vy na to... - No snad... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:42
Návštěvní kniha - No, to ... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:38
Status Quo: 1. kapitola - To omeg... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 16.2.2019 12:36
Návštěvní kniha - Díky za... Zaslal/a: Marquetita  •  Čas: 16.2.2019 10:01
Nový FF archív? Co vy na to... - Mě by t... Zaslal/a: samba  •  Čas: 16.2.2019 0:39
Status Quo: 1. kapitola - Chudák ... Zaslal/a: Beatrice  •  Čas: 16.2.2019 0:33
Aktuálně rozpracované povídky


Status Quo: 2. kapitola - 50%
Sexuální praktiky pozemšťanů: 3. kapitola - 33%
Pavoučí síť: 11. kapitola - 15%
Acta non verba: 3. kapitola - 25%
Chcete, aby vám chodily informace o novinkách? Přihlašte se k odběru emailem.